Scenariusz 2w1

Te specjalne scenariusze rozgrywane są na tej samej mapie – dzięki temu tracicie mniej czasu między kolejnymi, bardzo różniącymi się od siebie- bitwami 🙂

 

Scenariusze zaplanowne na 50 albo 75 punktów 🙂

Zasady ogólne:
Gracz który wygrał „rozstawianie elementów osłony” przed wyłożeniem pierwszego takiego elementu na planszę decyduje z której strefy rozstawienia chce wchodzić na planszę.
Wszystkie bitwy trwają półtorej godziny lub 8 rund. Jeśli nikt nie wygra przez realizację celu. Wygrać scenariusz można realizując cel na koniec 3 lub dowolnej kolejnej rundy.
Jednostki naziemne przeciwnika w zasięgu 1 negują zajęcie punktu.
W obu scenariuszach używamy 4 skrzynek i 2 przeszkód przeciwpancernych które gracze mogą rozmieszczać dowolnie na planszy. Wyjątkiem od zasad można rozmieszczać skrzynie w budynkach (nie dają one jednak żadnych dodatkowych osłon jednostkom w budynku i na skrzyni) – ma to zastosowanie w drugim scenariuszu.

Scenariusz 1 – Rozbicie tyłów.
W tym scenariuszu należy na koniec rundy 3 lub kolejnej zająć punkt na tyłach przeciwnika (punkt „na ukos” od waszej strefy rozstawienia).
Scenario 1
Scenariusz 2 – Walka o osłonę.
Gracze mogą rozstawiać elementy osłon TYLKO na macie na której rozstawia się ich przeciwnik. W celu odniesienia zwycięstwa w tym scenariuszu należy zająć 4 lub więcej elementów osłon (skrzyń bądź przeszkód przeciwpancernych).

Scenario 2

X